ГоловнаМій профільРеєстраціяВихідВхід Паломницький центр
Матері Божої Неустанної Помочі
Вітаємо вас на сайті Паломницького центру Матері Божої Неустанної Помочі


 
 
Всі дороги ведуть до Риму

Львів - Будапешт  - Венеція (вечірня) - Рим (3 дні) - Ватикан - Будапешт - Егер - Львів

дати проведення даного туру у 2011 р. Б.

червень
липень
серпень
вересень
жовтень
грудень
22-30 червня
06-14 липня
03-11 серпня
14-22 вересня
15-23 жовтня
21-29 грудня
для організованих паломницьких груп можливі будь-які дати виїзду

програма туру:

1 день.  Збір групи біля собору св. Юра у Львові. 8:00 Спільна молитва в соборі св. Юра за щасливу поїздку. Виїзд на кордон. Прибуття в Будапешт. Поселення в готель.

2 день. Сніданок. Оглядова екскурсія містом. Ми побачимо легендарні пам’ятники історії Буди і Пешту – Площа Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережна Дунаю, церква Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон, Королівський палац.

Пропонуємо відвідати термальні купальні "Сечені" (15 ароматизованих саун, відкритих та закритих басейнів (12 €), щоби набратися сил та енергії перед довгою дорогою до Італії. Також можна відвідати найстаріший зоопарк Європи (6 €).

Ввечері запрошуємо на незабутню прогулянку на кораблі по Дунаю з келихом шампанського (15 €). Вечірній Будапешт в ілюмінації та розповіді гіда про історію цього міста залишать у вашому серці неповторні враження.


Венеція–місто, яке зачаровує

Рим – площа Венеції

Ватикан

3 день. Сніданок. Переїзд до Італії. Прибуття в передмістя Венеції. Стоянка автобуса 8 год (згідно правил міжнародних пасажирських перевезень). Вечірня прогулянка містом.

Венеція - це прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть поети і художники прославляли це місто і прикрашали його своїми творами. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко музичні оркестри грають для нас романтичну музику. Ми зможемо відчути сокійне і виважене життя вечірнього міста, поміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом у світлі вечірніх вогнів... І, головне, зануритись в цю неповторну атмосферу найзезвичайнішого міста в Італії.

Хто має романтичну натуру, може здійснити мандрівку на гондолі старовинними водними вуличками Венеції, які у вечірній час набувають особливого шарму.

Збір групи. Нічний переїзд до Риму.

4 день. Прибуття в Рим. Рим славиться своїми святинями. Пропонуємо відвідування історичної української церкви св. Софії, Базиліки Санта Марія Маджоре, в якій знаходиться колиска Ісуса Христа і церкви св. Альфонса, в якій зберігається ікона Матері Божої Неустанної Помочі, церкви Єрусалимського Хреста, Святих Сходів, якими Спасителя вели на суд до Пилата.

Поселення в готель.

5 день. Сніданок. Ватикан – резиденція Папи Римського. Відвідування літургії в соборі св. Петра. Після служби ви матимете можливість відвідати підземелля Ватикану, де знаходяться поховання Апостола Петра, або піднятись на купол собору св. Петра, з якого добре видно весь Ватикан і Рим. Екскурсія. Знайомство з «Вічним містом» ми розпочнемо з Ватикану - головного католицького храму світу. Відвідаємо символ Риму – фонтан Треві, прогуляємось площами Ротонда та Навона. Далі ми познайомимось з античною частиною Риму, грандіозними пам’ятками розквіту Римської імперії: , Римським Форумом, Імператорськими форумами... Завершуємо екскурсію ми біля Колізею. Вільний час.Ватикан. Собор мв. Петра

Будапешт. Вигляд з Дунаю

Панорама Будапешту

6 день. Сніданок. Вільний час. Можна відвідати славнозвісні Ватиканські музеї, чи Сикстинську Капеллу, щоби побачити неймовірні фрески Мікеланджело. Ввечері виїзд з Риму. Нічний переїзд до Будапешту.

7 день. Прибуття в Будапешт. Розміщення в готелі. Відпочинок.

8 день. Сніданок. 9:00. Виїзд з готелю. Переїзд до м. Егер - місто в стилі угорського барокко (нараховується 175 памятників архітектури, серед них фортеця 13 століття, Єпископський палац 15 століття, Базиліка...). Огляд перлини міста - однієї із найбільших базилік Угорщини. Егер - це також і батьківщина червоного вина. Рекомендуємо відвідати винні підвали .

Продегустувати знамениті сорти вин (наприклад, "егрибикавер" - егерська бича кров) краще за все у винних погребах в Долині Красунь (15€) Разом з вином ми посмакуємо справжній угорський гуляш.


Відвідування гіпермаркету «TESKO». Виїзд на кордон.

9 день. Прибуття до Львова.

Поїздка відбувається у супроводі священика УГКЦ
Вартість туру:
350 € + 100 грн.

(про умови безкоштовної поїздки в даний тур можна дізнатись тут)


У вартість входить: проїзд автобусом; проживання в готелях зі сніданками; екскурсії.

Додатково оплачується: вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти; оплата за в’їзд в Венецію - 10€; проїзд в громадському транспорті; Консульский збір - 35€ (крім громадян, що звільнені від оплати – пенсіонери, студенти до 21 року (стаціонар), діти до 18 років); особисті витрати;

*Організатори не несуть відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.


Запрошуємо також у інші наші поїздки:

Дві святині – Люрд і Ватикан / Стежками Ісуса Христа – паломницький тур до Ізраїлю / Bienvenidos a Barcelona /

Термальні води Угорщини + Відень


  
 
 

Наші контакти: м. Львів, вул. Різьбярська, 4, оф. 3. тел.: (032)-275-75-10, (097)-470-93-59, (093)-843-52-27. м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303, тел.: (044)-360-93-09, тел./факс: (044)-559-30-80, (067)-860-73-13. м. Івано-Франківськ, вул. Військових ветеранів 10-Д, оф. 201. тел.: (0342)-73-05-04, (063)-415-25-97. м. Тернопіль. вул. Шашкевича, 5/1. тел.: (0352)-22-04-67, (097)-921-52-05, (094)-925 20 67. м. Мукачево, вул. Миру, 10(Е–В). тел.: (03131)-500-20, (066)-005-35-50, (067)-799-72-95.

Створити сайт безкоштовно bigmir)net TOP 100