ГоловнаМій профільРеєстраціяВихідВхід Паломницький центр
Матері Божої Неустанної Помочі
Вітаємо вас на сайті Паломницького центру Матері Божої Неустанної Помочі


 
 

Італія – колиска християнства

Паломницький тур до Італії – колиски християнства в Європі. Ми відвідаємо Венецію, де знаходяться мощі євангелиста Марка, центр католицького світу Ватикан, Барі (мощі св. Миколая), Сан Джовані (о. Піо), Лорето (дім св. сімейства), Падую (св. Антоній Падуйський) 

Львів – Марія Повч – Будапешт  – Венеція Рим Ватикан (3 дні) Барі – Сан Джовані Ротондо – Лорето – Сан Маріно Падуя – Львів

03 – 11 жовтня 2013 р. Б.

Вартість 395 Євро + 100 грн.

1 день. Збір групи біля собору св. Юра у Львові. Виїзд на кордон. Переїзд в м. Марія Повч – древнє місце паломництва греко-католиків в Угорщині. Відвідування храму св. Архистратига Михаїла, де знаходиться чудотворна ікона Марії Повчанської (ось як описує цю ікону о. Николай Вояковський). Час для молитви. Виїзд в Будапешт. Розміщення в готелі. Вільний час.


2 день. Сніданок. Переїзд в Ве
нецію. Венеціяце прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть поети і художники прославляли місто і прикрашали своїми творами. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко просто на долоню сідають голуби, а музичні оркестри грають романтичну музику. Ми зможемо відчути ритм вечірнього міста, приміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом. І головне, - зануритись в цю неповторну атмосферу найнезвичайнішого міста в Італії...

Хто має романтичну натуру, може здійснити мандрівку на гондолі старовинними водними вуличками Венеції, чи покататися на водному трамвайчику Вапоретто
по Гранд Каналу.

Збір групи. Переїзд до Риму.


Колізей

Ватикан. Собор св. Петра

Фонтан Треві

3 день. Рим славиться своїми святинями. Пропонуємо відвідування Базиліки Санта Марія Маджоре, в якій знаходиться колиска Ісуса Христа і церкви св. Альфонса, в якій зберігається ікона Матері Божої Неустанної Помочі, церкви Єрусалимського Хреста, Святих Сходів, якими Спасителя вели на суд до Пилата, базиліки Сан Джовані Лятерано.

Далі на нас чекає екскурсія «Вічним містом». Знайомство з Римом ми розпочнемо з його античної частини, грандіозних пам’яток розквіту Римської імперії: амфітеатру Колізею, Римського Форуму, Імператорських форумів, Капітолію… Відвідаємо символ Риму – фонтан Треві, прогуляємось площами Ротонда та Навона. Завершуємо екскурсію ми біля собору св. Петра в Ватикані.

Поселення в готель. Ночівля.

Паломництво – це не тільки відвідування святих місць, участь у літургії це й можливість дізнатися більше про християнство, про життя церкви та інші теми, які вас цікавлять. Пропонуємо духовну бесіду з священиком – духівником групи. Ми зберемося в холі готелю та зможемо в невимушеній атмосфері поговорити зі священиком, випити чаю і, можливо, поспівати разом духовних пісень. Крім того, це чудова нагода познайомитись ближче з іншими учасниками групи, збагатись духовно, подружитися з новими людьми.

4 день. Сніданок. Ватикан. Базиліка св. Петра. Недільна літургія. Благословіння Папи Римського Бенедикта XVI "Urbi et Orbi".


Вид з куполу собору св. Петра

Римські форуми

Рим. Панорама

Вільний час. Після служби ви матимете можливість відвідати підземелля Ватикану, де знаходиться поховання Апостола Петра та римських пап, або ж піднятися на купол собору св. Петра, з якого добре видно весь Ватикан і Рим. В соборі ми зможемо відвідати поховання Івана Павла ІІ.

Рекомендуємо скуштувати справжню італійську піцу чи спагеті в одному із затишних римських кафе, або ж самостійно прогулятись вуличками «Вічного міста», відчути подих його тисячолітніх вулиць, які ще пам’ятають сандалі імператорів, легіонерів, гладіаторів…

Повернення в готель. Ночівля.

5 день. Сніданок. 

Вільний день. Для любителів мистецтва пропонуємо відвідування славнозвісних музеїв Ватикану та Сікстинської капелли. Музеї Ватикану представляють собою цілий комплекс з численними залами та кімнатами, що переходять одна в іншу. Тут можна побачити творіння античних скульпторів, геніїв Відродження та сучасних художників. Але найяскравішою перлиною цих скарбів світового мистецтва безперечно є Сікстинська капела – шедевр колекції Ватикану. Саме тут світ придбав у образі Мікеланджело найвеличнішого живописця усіх часів та народів. Викликає захоплення не тільки неймовірна краса фресок та гра кольорів, а ще й вражаючий зміст, закладений у кожному сюжеті. (вхідний квиток оплачується додатково).

Збір групи. Виїзд з Риму. Переїзд до Барі.


Барі

Сан Джовані Ротондо

Лорето

6 день. Прибуття в Барі. Барі. Це портове місто відоме тим, що в Соборі св. Миколая зберігаються мощі св. Миколая–Чудотворця, про якого церква в молитвах і поетичних творах, йому присвячених, говорить: «Тя бо третім після Господа і Божої Матері поминаємо».

Історія тут починається у XI столітті, коли грецька (Візантійська) імперія переживала важкий час. Турки спустошували її володіння в Малій Азії, розоряли міста і села, вбивали їх жителів, і супроводжували свої жорстокості зневагою святих храмів, мощей, ікон і книг. Мусульмани робили замах знищити мощі святителя Миколая, глибоко шанованого всім християнським світом. Осквернення святинь обурювало не тільки східних, але і західних християн. Особливо побоювалися за мощі святителя Миколая християни в Італії, серед яких було багато греків. Жителі міста Барі, розташованого на березі Адріатичного моря, вирішили врятувати мощі святителя Миколая, спорудивши кораблі, які вирушили на пошуки. 8 травня кораблі повернулися до Барі, і скоро радісна звістка облетіла все місто. Наступного дня, 9 травня, мощі святителя Миколая урочисто перенесли до церкви святого Стефана, що знаходилася недалеко від моря. Через рік була побудована церква на честь святителя Миколая і освячена папою Урбаном II, де знаходяться мощі святого і зараз. Святого Миколая почитають не тільки православні і католики, але і мусульмани та язичники. Вільний час для молитви.

Переїзд в Сан Джовані Ротондо. відвідини Санктуарію Санта Марія-делле-Граціе, Базиліки Сан Піо (мощі Святого отця Піо), Музею отця Піо, Хресної дороги... Поселення в готель. Відпочинок. Ночівля.

7 день. Сніданок. Переїзд в Лорето. Відвідування Базиліки Святого Дому Марії. Кажуть, що цариця Єлена під час своєї експедиції на Святу Землю, віднайшла будинок, в якому проживало Святе Сімейство. Над цим будинком, за її наказом, було збудовано церкву...


Країна на пагорбі – Сан Маріно

Падуя

Падуя. Собор св. Антонія

Переїзд в Сан Маріно. Одна з найменших держав у світі, однак, не зважаючи на це, вона має не лише державний кордон і армію, але і власний календар, який не залежить від решти Європи. Він відраховує історію з дня заснування Сан-Маріно, тому в цій країні зараз лише сімнадцяте століття. Столиця Сан-Маріно, яка називається так само, як і сама держава, розташована на скелі, яка нагадує величезний корабель. Панорама зі скелі відкривається неймовірна, тим більше, що внизу лежить Італія. Протягом всього існування Сан-Маріно, його неодноразово намагались позбавити незалежності. На благодатні землі не раз посягали італійські тирани, правителі Австро-Угорської імперії і навіть Папа Римський. Однак, держава жодного разу не піддалась ані погрозам, ані вмовлянням. Збудувавши міцні оборонні споруди, жителі маленької держави успішно протистояли завойовникам. Сан-Маріно є прикладом дивовижної стійкості, коли прагнення зберегти незалежність та свободу сильніше за страх і спричиняє дивовижні події та героїчні подвиги на благо Батьківщини… Збір групи. Переїзд в Падую. Поселення в готель. Ночівля

8 день
. Сніданок. Падуя – невелике місто в Північній Італії і адміністративний центр провінції Падуя. Історичний центр міста можна обійти лише за 1,5-2 години, але краса архітектури Падуї залишиться у вашій пам'яті назавжди. Протягом багатьох століть в Падую їдуть паломники, а до мощей Святого Антонія, проповідника XIII століття, ніколи не зникає черга. Молитва до св. Антонія Падуйського. Збір групи. Переїзд до Львова.

9 день. Прибуття до Львова.

Поїздка відбувається під духовною опікою священика УГКЦ
Вартість туру: 395 € + 100 грн.

Бажаєте отримати знижку 50% від ціни даного туру? Тисніть ТУТ.

Бажаєте поїхати БЕЗКОШТОВНО в цей тур? Тисніть ТУТ.

У вартість входить: проїзд автобусом; проживання в готелях зі сніданками; екскурсії.

Додатково оплачується: В
хідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти; оплата за в’їзд в Венецію - 10 €; проїзд в громадському транспорті; Консульский збір - 35€ (крім громадян, що звільнені від оплати – пенсіонери, студенти до 21 року (стаціонар), діти до 18 років); особисті витрати;

Перелік необхідних документів для відкриття шенген-візи.

*Організатори не несуть відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.
 
 
 

Наші контакти: м. Львів, вул. Різьбярська, 4, оф. 3. тел.: (032)-275-75-10, (097)-470-93-59, (093)-843-52-27. м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 303, тел.: (044)-360-93-09, тел./факс: (044)-559-30-80, (067)-860-73-13. м. Івано-Франківськ, вул. Військових ветеранів 10-Д, оф. 201. тел.: (0342)-73-05-04, (063)-415-25-97. м. Тернопіль. вул. Шашкевича, 5/1. тел.: (0352)-22-04-67, (097)-921-52-05, (094)-925 20 67. м. Мукачево, вул. Миру, 10(Е–В). тел.: (03131)-500-20, (066)-005-35-50, (067)-799-72-95.

Створити сайт безкоштовно bigmir)net TOP 100